| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Cable entry plate, univers, IP4 |
| Zīmols | Hager |
| ETIM | EC000211 |
| Materiāls | Plastmasas |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3250612764600, 3250612764600 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3250612764600 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 3250612764600 |
| Platums | 232 mm |
| Modelis | Akls |
| Augstums | 120 mm |
| Dziļums | 17 mm |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Iepriekšēja štancēšana | No |