| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Cable entry plate, NewVegaD,w. knock-out |
| Zīmols | Hager |
| Kategorijas |
Kabeļu ievada plāksne
|
| ETIM | EC000211 |
| Materiāls | Plastmasas |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3250617860475, 3250617860475 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3250617860475 |
| Platums | 460 mm |
| Augstums | 20 mm |
| Dziļums | 113 mm |
| Iepriekšēja štancēšana | No |