| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Cable cover,3-section,RAL7035 |
| Zīmols | Hager |
| Kategorijas |
Virsmas un grīdas kabeļu kanāli
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 3925 9020 00 |
| ETIM | EC000083 |
| Platums | 190 mm |
| Augstums | 150 mm |
| Garums | 800 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3250612763535, 3250612763535 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3250612763535 |
| Krāsa | Pelēks |