| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LA 4-M12 - Cable connection nut |
| Zīmols | Phoenix Contact |
| Kategorijas |
Assembly Accessories and Parts
|
| Izcelsmes valsts* | PL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 9010 00 |
| Platums | 19 mm |
| Augstums | 32 mm |
| Dziļums | 21 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4017918052720, 4017918052720 |