| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Cabinet wall installation PC Size 16.0 x 14.0 x 8.0 in |
| Zīmols | Ensto |
| ETIM | EC000261 |
| Krāsa | Pelēks |
| Augstums | 429 mm |
| Dziļums | 228 mm |
| RAL numurs | 7035 |
| Ar montāžas plāksni | No |
| Durvju skaits | 1 |
| EMC versija | No |
| Ar stiklotām durvīm | Yes |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Materiāls | Plastmasas |
| Trieciena stiprums | IK10 |
| Piemērots āra uzstādīšanai | Yes |
| Piemērots metriskai montāžai | No |
| Montāžas plāksnes dziļums regulējams | Yes |
| Ar ventilācijas durvīm | No |
| Virsmas apdare | Neapstrādāts |
| Ar aizmugurējām durvīm | No |
| Piemērots iebūvējamai sienā | No |
| Slīpa jumts | No |
| Statu stiprinājums | Yes |
| Aizsardzības pakāpe (NEMA) | 6P |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6438100417017, 6438100417017 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 6438100417017 |
Ensto PolyBox is a product family specifically designed for the US market. Robust and tightly sealed, our new JIC sized enclosures are made from top quality polycarbonate. A wide range of configurations can be customized with multiple features.