C-TYPE UNIV. BRACKET H200XL100 INOX316 image 1
C-TYPE UNIV. BRACKET H200XL100 INOX316
Tikai pasūtījums Minimālais pasūtījuma daudzums: 20
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 31.12.26
EAN: 3660612287366
MPN: MV62856
Iepakojums: 1
Kaste: 20
Palete: 320
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums C-TYPE UNIV. BRACKET H200XL100 INOX316
Zīmols GEWISS
Kategorijas Montāžas profili
Harmonizētās sistēmas kods 7216 9110 00
ETIM EC000022
Platums 33.5 mm
Modelis Spriegošanas konsole
Augstums 200 mm
Garums 150 mm