C-TYPE UNIV. BRACKET H150XL400 INOX316 image 1
C-TYPE UNIV. BRACKET H150XL400 INOX316
Tikai pasūtījums Minimālais pasūtījuma daudzums: 14
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 31.12.26
EAN: 3660612287335
MPN: MV62855
Iepakojums: 1
Kaste: 14
Palete: 224
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums C-TYPE UNIV. BRACKET H150XL400 INOX316
Zīmols GEWISS
Kategorijas Montāžas profili
Harmonizētās sistēmas kods 7216 9110 00
ETIM EC000022
Platums 33.5 mm
Modelis Spriegošanas konsole
Augstums 150 mm
Garums 450 mm