| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | BVLE 2 B |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000441 |
| Modelis | Taisni |
| Vītnes garums | 12 mm |
| Materiāla kvalitāte | Misiņš |
| Vītnes veids | Metriskais |
| Sešstūra leņķa izmērs | 29.7 mm |
| Piemērots kabeļa diametram | 10-16.5 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP66 |
| Nominālā vītnes izmēra metrika/PG | 20 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3589355092009 |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Triecienizturīgs | No |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Liekuma rādiusa aizsardzība/trompetes uzliesmojums | No |
| Ar spriedzes mazināšanu | Yes |
| Pārmeklēts | No |
| EMC versija | No |
| Stikla šķiedra pastiprināta | No |
| Blīvējuma veids | Blīvējuma gredzens |
| Piķa vītne | 1.5 mm |
| Sprādzienpārbaudīta versija | No |
| Plakanā kabeļa savienojums | No |
| Vairāku roņu zona | No |
| Ar pretuzgriezni | Yes |
| Atdalāms skrūvju blīvslēgs | Yes |
| Bruņotajam kabelim | No |
| Nospiežot atvērumu | No |
| Uzgriežņu atslēgas platums | 27 mm |