BUZ 10.16IT/04/180MF3SH200 AG BK BX image 1
PCB plug-in connector (wire connection), 10.16 mm, Number of poles: 4,
Tikai pasūtījums Minimālais pasūtījuma daudzums: 20
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4050118631340
MPN: 2627460000
Kaste: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums BUZ 10.16IT/04/180MF3SH200 AG BK BX
Zīmols Weidmüller
Kategorijas Cable Connectors
Izcelsmes valsts* DE
Harmonizētās sistēmas kods 8536 6990 00
ETIM EC002638
Savienojuma veids Elastīgs PCB savienotājs
Nominālais spriegums 1000 V
Stabu skaits 4
Kontakta veids Autobuss
Darbības temperatūra -50-130 °C
Nominālais pārsprieguma spriegums 8 kV
Aizsardzības pakāpe (IP), uzstādīta IP20
Leņķa kontakta/vadītāja savienojums 180° (horizontāli)
Nominālā strāva In 70.6 A
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4050118631340
Citi tehniskie dati
Krāsu korpuss Melns
Mājokļa materiāls Plastmasas
Pārklājuma korpuss Citi
Izolācijas materiāla uzliesmojamības klase saskaņā ar UL94 V0
Elektriskā pieslēguma veids Skrūvju savienojums
Kontaktvirsmas materiāls Sudraba
Virssprieguma kategorija III
Piesārņojuma pakāpe 2
Savienojama kabeļa veids Cauruļveida kabelis
Moduļu atstatuma savienojumi 10.16 mm
Moduļu atstatuma kontakti 10.16 mm