| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | busbar support for busbars 12x10mm, 250A (Mi ST 25) |
| Zīmols | HENSEL |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| Maks. nominālā strāva | 250 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4012591656852 |
| Stabu skaits | 5 |
| Kopnes attālums | 60 mm |