| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Busbar AUXIGAINE 2-P 63 A 1720 |
| Zīmols | Siemens |
| Kategorijas |
Montāžas piederumi un detaļas
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8544 4995 00 |
| ETIM | EC002625 |
| Platums | 0 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Dziļums | 0 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4042948186879 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4042948186879 |