| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Busbar, 63 A 3-pole pitch unit 15 mm fork-type for 5 devices |
| Zīmols | Siemens |
| Kategorijas |
Kopne
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 9001 00 |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Nominālā strāva In | 63 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4001869422381, 4001869422381 |
| Modelis | Laminēts |
| Elastīgs | No |
| Garums | 216 mm |