| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Bus 21/27/35 for cable inlet |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | RO |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000879 |
| Modelis | Citi |
| Kopējais garums | 50 mm |
| Kabeļa ievade | Apaļš |
| Ar spriedzes mazināšanu | No |
| Vītnes izmērs (metriska) | 0 |
| Leņķa modelis | No |
| Piemērots kabeļa diametram | 21-35 mm |
| Urbuma diametrs | 40 mm |
| Vītnes izmērs PG | 0 |
| Saraušanās tehnika | No |
| Piemērots kabeļu blīvēšanai | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8711426161986 |
| Krāsa | Melns |
| Ūdensnecaurlaidīgs | No |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Virsmas aizsardzība | Citi |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Materiāls | Plastmasas |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | Citi |
| Gastight | No |
| Ugunsizturīgs | No |