| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Bulb LED GU10 4.7W 2700K 345lm 36" without packaging. |
| Zīmols | PHILIPS |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | GU10 |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 4.7 W |
| Gaismas plūsma | 345 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 0490012504083 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 0490012504083 |