| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Bulb LED E27 5.5W A60 4000K 470lm FR without packaging. |
| Zīmols | PHILIPS |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Gaismas plūsma | 470 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 0490013650017 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 0490013650017 |