| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Bulb HQI-T E27 70W 3000K WDL Promar |
| Zīmols | Promar |
| Kategorijas |
Metālhalogēnās spuldzes bez reflektora
E27 spuldzes E27 metālhalogenīda spuldzes |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Lampas spriegums | 70 V |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8690501033212 |
Uzņēmums “Promar” ir jūsu profesionālās partneris, kas zina visu par pirmās klases apgaismojumu. Plašs uzņēmuma sortiments patiks gan parastiem klientiem, gan profesionāliem dizaineriem. “Promar” kompānija piedāvā augstas kvalitātes apgaismojumu par sapratīgam cenam. “Laes” spuldzes raksturo augsta gaismas atdeve, energoefektivitāte, ilgs kalpošanas laiks un augsta produkcijas kvalitāte. Pastāvīga jaunu risinājumu veidošanā iekšējā un ārēja apgaismojumā atnesa “Laes” zīmolam pasaules slavu un vispārēju atzinību.