| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Bulb E27 60W G45 70mm 24V CL 892745355 |
| Zīmols | noname |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 2998 00 |
| ETIM | EC000078 |
| Modelis | Caurspīdīgs |
| Kontaktligzda | E27 |
| Diametrs | 70 mm |
| Lampas spriegums | 24 V |
| Lampas jauda | 60 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 0474572314252 |