| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Bulb E14 40W T25L |
| Zīmols | NBB |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 2290 00 |
| ETIM | EC000014 |
| Kontaktligzda | E14 |
| Diametrs | 25 mm |
| Lampas jauda | 40 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 0447123175886 |