| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Special Standart Lamp T22 oven 230V 25W E14 clear Bellight |
| Zīmols | Bellight |
| Kategorijas |
E14 spuldzes
E14 kvēlspuldzes |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 2290 00 |
| ETIM | EC000014 |
| Modelis | Caurspīdīgs |
| Kontaktligzda | E14 |
| Gaismas plūsma | 210 lm |
| Kopējais garums | 5.4 mm |
| Diametrs | 22 mm |
| Lampas spriegums | 220 V |
| Lampas jauda | 25 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5901854560755 |