| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | BUISZUIL DUBBEL SPAN 3300/725 R9010/60 |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC001941 |
| Modelis | Divpusējs |
| Diametrs | 0 mm |
| Regulējams | Yes |
| Izmantojamo vāku skaits | 2 |
| Kolonnas augstums | 3120-3350 mm |
| Pīlāra forma | Taisnstūra |
| Iepriekš pieslēgts | No |
| Kolonnas dziļums | 202 mm |
| Kolonnas platums | 120 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8712186103889 |
| Kabeļa ievade | Virs |
| Stiprinājuma veids | Stretch |
| Starpsienu skaits | 2 |
| Noderīgs šķērsgriezums | 12480 mm² |
| Pārsega platums | 80 mm |
| Materiālu uzstādīšanas kolonna | Tērauds |
| Materiāls vāks | Tērauds |
| Caurspīdīgs profils | No |
| Vietas mainīgais | No |
| Virsmas aizsardzības kolonna | Ar pārklājumu |
| Augstuma izlīdzināšana | 230 mm |
| Pārklājuma virsma | Ar pārklājumu |
| RAL numuru kolonna | 9010 |
| RAL numura vāks | 1013 |
| Materiālu uzstādīšanas kolonna bez halogēna | Yes |
| Pārklājuma materiāls nesatur halogēnus | Yes |
| Materiāla kvalitātes uzstādīšanas kolonna | Citi |
| Materiāla kvalitātes vāks | Citi |
| Pārklājuma dziļums | 0 mm |