| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | 40A DIN rail Buffer Module which is used with DIN rail power supplies to provide short-term backup for the load. |
| Zīmols | Mean Well |
| Izcelsmes valsts* | SZ |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC002540 |
| Platums | 63 mm |
| Augstums | 126 mm |
| Dziļums | 115 mm |
| Jaudas izvade | 960 W |
| 1. sekundārais izejas spriegums | 24 V |
| Maks. izejas strāva 1 | 40 A |
| Nominālvērtība izejas strāva 1 | 40 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4711287422718 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4711287422718 |