| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | BS70 MOUNTING CLAMP D=70MM SET |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 20 mm |
| Augstums | 105 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Montāžas komplekts |
| Garums | 80 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217421945 |
| Krāsa | Sudraba |
| Diametrs | 70 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Caurspīdīgs | No |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | Yes |