| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | BRMA 050-01 Bus call button matrix |
| Zīmols | Siedle |
| Kategorijas |
Door Entry Systems
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8517 7900 00 |
| ETIM | EC001349 |
| Funkcija | Signalizēšana |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015739354559 |
| Platums | 53 mm |
| Augstums | 100 mm |
| Dziļums | 17 mm |
| Uzstādīšanas tehnika | Kopņu sistēma |
| Materiāls | Plastmasas |