| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Branch terminal for Cu 35-70 or Al 50-70 mm2 |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 9095 00 |
| ETIM | EC000001 |
| Maks. nominālā darba strāva Ie | 48 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8711426394643 |
| Piemērots | Citi |
| Maks. vadītāja šķērsgriezums | 70 mm² |
| Platuma skava | 18 mm |
| Kopnes platums | 12 mm |
| Kopnes biezums | 5 mm |
| Piemērots sloksnes vadītāju savienošanai | No |
| Piemērots apaļo vadu savienojumam | No |
| Piemērots sektorvadu savienojumam | No |