| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | BRACKET-BATTERY-PACK HE9 BASIC |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000357 |
| Nominālais spriegums | 3.75 V |
| Modelis | Litija joni |
| Jauda | 4.8 mAh |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217453014 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4250217453014 |
| Izmēra norāde | Citi |
| IEC indikācija | Citi |
| Citas indikācijas | Citi |
| Plastmasas korpuss | Yes |
| Piemērots EX lietojumprogrammām | Yes |
| Apkārtējās vides temperatūra | -20-40 °C |
| Piemērots ātrai lādētājam | No |
| Baterijas paka | Yes |