| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | BRA 85214/1 Grey 7030 Trunking base |
| Zīmols | Hager |
| ETIM | EC001938 |
| Krāsa | Pelēks |
| Platums | 210 mm |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Dziļums | 83 mm |
| RAL numurs | 7030 |
| Virsmas aizsardzība | Ar pārklājumu |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Garums | 2000 mm |
| Materiāls | Alumīnija |
| Montāžas metodes vāks | Iekšējais gulošais |
| Vāku skaits | 2 |
| Montāžas perforācija apakšā | Yes |
| Ar kabeļa stiprinājuma klipsi | No |
| Ar kanāla savienotāju | Yes |
| Noderīgs šķērsgriezums | 13150 mm² |
| Pārsega platums 1 | 80 mm |
| Pārsega platums 2 | 80 mm |
| Pārsega platums 3 | 0 mm |
| Ar aizsargfoliju | Yes |
| Simetrisks | Yes |
| Konstrukcijas aizmugurējā siena (iekšējā puse) | Nepārtraukts C-profils |
| Konstrukcijas veids taisnstūrveida | Yes |
| Produktam pievienotie vāki | No |
| Antibakteriāla ārstēšana | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4012740289726 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4012740289726 |