BPZ-KB-4-12/160 Eaton xEnergy Basic LV systems Low voltage switchgear image 1
Terminal block, 4 poles, 160A
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 9010653019411
MPN: EP-500560
Iepakojums: 1
Kaste: 10
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums BPZ-KB-4-12/160 Eaton xEnergy Basic LV systems Low voltage switchgear
Zīmols EATON
Kategorijas Iepriekš samontēti sadales bloki
Izcelsmes valsts* FR
Harmonizētās sistēmas kods 8538 9099 00
ETIM EC001894
Stabu skaits 4
Skavas pozīciju skaits uz stabu 12
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 9010653019411
Iepakojuma līmenis 2 9010238224582
Citi tehniskie dati
Platums 163.2 mm
Augstums 49.7 mm
Dziļums 104.5 mm
Vadītāja šķērsgriezums elastīgs (smalkais pavediens) ar kabeļa gala uzmavu 1.5-50 mm²
Vadītāja šķērsgriezums ciets (ciets, savīts) 2.5-70 mm²
Maks. nominālā strāva 160 A
Ar N-sliedi No
Ar PE sliedi No
Apraksts
4-pole terminal block, BPZ-KB, rated operational current 160 A, mounting on DIN-rail and mounting plate, max. operational voltage 690V AC/DC, cable cross section up to 70mm², Equipment supplied: 1x 4-pole terminal block