| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | BP5 Alkaline Battery Pack PLS BP5 |
| Zīmols | Fluke |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8504 4090 00 |
| ETIM | EC000356 |
| Nominālais spriegums | 1.5 V |
| Platums | 43.5 mm |
| Modelis | Sārmainais mangāns/cinks |
| Svars | 207 g |
| Izmēra norāde | Mignon |
| Jauda | 2850 mAh |
| Diametrs | 14.5 mm |
| IEC indikācija | R6 |
| Citas indikācijas | Nav |
| Garums | 49.2 mm |
| Piemērots EX lietojumprogrammām | Yes |
| Augstums, ieskaitot stabu | 50.5 mm |
| Šūnu skaits | 4 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 0095969887403 |