| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | BOITE CENTRE GM A OPERCULER |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002601 |
| Montāžas metode | Betona ēka |
| Modelis | Viena |
| Forma | Apaļš |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3589354922208 |
| Krāsa | Balts |
| Platums | 129 mm |
| Nesatur halogēnus | No |
| Konstrukcijas veids | Ierīces savienojuma kaste (apaļa/kvadrātveida) |
| Garums | 86 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Ieplūdes atveru skaits | 12 |
| Gaismas āķa stiprinājums | No |
| Caurules diametram | 20/25 mm |