BLZP 5.08HC/18/90 SN OR BX image 1
BLZP 5.08HC/18/90 SN OR BX image 2
BLZP 5.08HC/18/90 SN OR BX thumbnail 1
BLZP 5.08HC/18/90 SN OR BX thumbnail 2
PCB plug-in connector (wire connection), 5.08 mm, Number of poles: 18,
Tikai pasūtījums Minimālais pasūtījuma daudzums: 18
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4032248624591
MPN: 1948170000
Kaste: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums BLZP 5.08HC/18/90 SN OR BX
Zīmols Weidmüller
Kategorijas Cable Connectors
Izcelsmes valsts* CZ
Harmonizētās sistēmas kods 8536 6990 00
ETIM EC002638
Savienojuma veids Elastīgs PCB savienotājs
Nominālais spriegums 320 V
Stabu skaits 18
Kontakta veids Autobuss
Darbības temperatūra -50-100 °C
Nominālais pārsprieguma spriegums 4 kV
Aizsardzības pakāpe (IP), uzstādīta Citi
Leņķa kontakta/vadītāja savienojums 90° (vertikāli uz augšu)
Nominālā strāva In 21 A
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4032248624591
Citi tehniskie dati
Krāsu korpuss Oranža
Mājokļa materiāls Plastmasas
Pārklājuma korpuss Citi
Izolācijas materiāla uzliesmojamības klase saskaņā ar UL94 V0
Elektriskā pieslēguma veids Skrūvju savienojums
Kontaktvirsmas materiāls Skārda
Virssprieguma kategorija III
Piesārņojuma pakāpe 2
Savienojama kabeļa veids Cauruļveida kabelis
Moduļu atstatuma savienojumi 5.08 mm
Spraudņa kontaktu rindu skaits 1
Moduļu atstatuma kontakti 5.08 mm