| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | BLV2-118H-EVG BL ballast |
| Zīmols | Kanlux |
| ETIM | EC001497 |
| Aizsardzības klase | I |
| Platums | 28 mm |
| Modelis | Elektroniskais |
| Augstums | 27 mm |
| Piemērots lampu jaudai | 18 W |
| Garums | 274 mm |
| T26 tipa lampai | Yes |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5905339082411 |
Statecznik elektroniczny Kanlux BLV2 służy do stabilizacji prądu świetlówek T8.