| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | BLOCK 3 DISTRIB. BOARD WITH 6 CUTOUTS |
| Zīmols | Scame |
| Kategorijas |
Industrial sockets (CEE)
|
| Izcelsmes valsts* | IT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP66 |
| Militārais modelis | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8001636753553 |
| Platums | 440 mm |
| Augstums | 136 mm |
| Dziļums | 105 mm |
| Kontaktligzdu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 2 |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| CEE kontaktligzda 16 A | Nav |
| CEE kontaktligzda 32 A | Nav |