| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | BLOCK 1 - 3 SOCKETS (2+1) |
| Zīmols | Scame |
| Kategorijas |
Industrial sockets (CEE)
|
| Izcelsmes valsts* | IT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP66 |
| Militārais modelis | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8001636753676 |
| Platums | 280 mm |
| Augstums | 110 mm |
| Dziļums | 95 mm |
| Kontaktligzdu skaits ar aizsargkontaktu (F tips) | 2 |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| CEE kontaktligzda 16 A | 1x16A xp xxxV |
| CEE kontaktligzda 32 A | 1x32A xp xxxV |