| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | blind lid 800mm 45° 100EW f AK 150x70 |
| Zīmols | Hager |
| ETIM | EC002416 |
| Platums | 150 mm |
| Modelis | Vāks vienpusēji slīpēts |
| Funkcija | Standarta |
| Augstums | 70 mm |
| Garums | 800 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4012002242513, 4012002242513 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4012002242513 |
| Materiāls | Tērauds |
| Montāžas atvere | Nav |
| Montāžas atveru skaits | 0 |
| Ar savienojuma atvēršanu | No |
| Ar izvirzījumu/nobīdi | Yes |