| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | blind lid 400mm 45° two-sided AK 150x70 |
| Zīmols | Hager |
| ETIM | EC002416 |
| Platums | 150 mm |
| Modelis | Pārsegs abpusēji slīpēts |
| Funkcija | Standarta |
| Augstums | 70 mm |
| Garums | 400 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4012002242223, 4012002242223 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4012002242223 |
| Materiāls | Tērauds |
| Montāžas atvere | Nav |
| Montāžas atveru skaits | 0 |
| Ar savienojuma atvēršanu | No |
| Ar izvirzījumu/nobīdi | No |