| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Blanking unit for patch panel |
| Zīmols | BTicino |
| Izcelsmes valsts* | FR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC001128 |
| Savienojuma veids | Citi |
| Pārmeklēts | No |
| Kategorija | Citi |
| Savienotāja veids | Citi |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8012199975788 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8012199975795 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 8012199975788 |
| Montāžas metode | Citi |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 111.6 mm |
| Augstums | 43.8 mm |
| Dziļums | 12.55 mm |
| Savietojams ar Grade2TV saskaņā ar XP-C 90-483 | No |
| Savietojams ar Grade3TV saskaņā ar XP-C 90-483 | No |