| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | BLANKING ELEMENT CPL OU=10(C02B2) |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002023 |
| Krāsa | Melns |
| Materiāls | Plastmasas |
| Konstrukcijas tipa objektīvs | Apaļš |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217402814 |
| Cauruma diametrs | 30.3 mm |
| Platuma atvēršana | 38 mm |
| Augstuma atvere | 38 mm |