| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Blanche | Floor lamp | Brass |
| Zīmols | NORDLUX |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 2190 00 |
| ETIM | EC000300 |
| Energoefektivitātes klase | |
| EPREL — Eiropas ražojumu energomarķējuma datubāze | 1064429 |
| Platums | 320 mm |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Garums | 320 mm |
| Augstums/dziļums | 1410 mm |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Maks. sistēmas jauda | 15 W |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 1600 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5704924004230 |
| Krāsu korpuss | Citi |