| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | BLACK PVC BLIND CAPS 25,5MM |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | ES |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC002624 |
| Modelis | Citi |
| Materiāls | Plastmasas |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480184505 |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 140 mm |
| Augstums | 40 mm |
| Dziļums | 120 mm |
| RAL numurs | 7035 |