| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | BEVESTIGING WAND/PLAFOND PLUG 8MM |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Fixing Plugs
|
| Izcelsmes valsts* | FR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC000089 |
| Garums | 0 mm |
| Urbuma cauruma diametrs | 0 mm |
| Urbuma dziļums | 0 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480002960 |