| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | BELT HOLDER FOR STABEX MINI LED |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 40 mm |
| Augstums | 40 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Aizsargapvalks |
| Garums | 230 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217411946 |
| Krāsa | Pelēks |
| Diametrs | 0 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Caurspīdīgs | No |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | Yes |