| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Bell transformer 230/8V 1A FLEX |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | RO |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC001547 |
| Transformatora tips | Standarta zvana transformators |
| Maks. izejas jauda | 8 W |
| Primārais spriegums | 230 V |
| Sekundārais spriegums 1 | 8 V |
| Sekundārais spriegums 2 | 0 V |
| Sekundārais spriegums 3 | 0 V |
| Sekundārais strāvas stiprums 1 | 1 A |
| Sekundārais strāvas stiprums 2 | 0 A |
| Sekundārais strāvas stiprums 3 | 0 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8711426107328 |
| Platums | 84 mm |
| Augstums | 74 mm |
| Ar ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzi | Yes |
| Moduļu versija | Yes |
| Maks. izejas strāva | 1 A |
| Garums | 146 mm |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 2 |
| Virsmas montāža | No |
| Aizsargāts pret īssavienojumu | Yes |
| Temperatūras aizsardzība | Yes |
| Maks. jaudas zudums | 0 W |
| Iegremdēta uzstādīšana | No |