| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | bell 3-9Vdc |
| Zīmols | BTicino |
| Izcelsmes valsts* | IT |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8531 8040 00 |
| ETIM | EC000131 |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8014496013392 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8012199731049 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 8014496013392 |
| Montāžas metode | Iebūvējams vienā līmenī (apmetums) |
| Bezvadu | No |
| Krāsu korpuss | Balts |
| Strāvas veids | DC |
| Skaļums | 80 dB |
| Nominālais spriegums | 9 V |
| Iebūvēts akumulators | No |
| Elektrības patēriņš | 0.4 A |