| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Transparent bell button |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Durvju zvani
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 5011 00 |
| Forma | Citi |
| Materiāls | Citi |
| Ar apgaismojumu | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4026529004134 |
| Platums | 16 mm |
| Augstums | 20 mm |
| Bezvadu | No |
| Iebūvēts dziļums | 25 mm |
| Ar nosaukuma plāksnīti | Yes |
| Diametrs | 0 mm |
| Garums | 60 mm |