| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | BEACON XL/XL MUSE/XXL BARN DOOR |
| Zīmols | Sylvania |
| Kategorijas |
Gaismekļu piederumi
|
| Izcelsmes valsts* | GB |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9900 00 |
| Krāsa | Citi |
| Platums | 0 mm |
| Stara leņķis | 0 ° |
| Diametrs | 0 mm |
| Garums | 0 mm |
| Augstums/dziļums | 0 mm |
| Atstarotājs perforēts | No |
| Režģa/atstarotāja dizains | Citi |
| Gaismas sadalītājs | Nav |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5025768583287 |