| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | BD01-160-3-0,5 BUSBAR TRUNKING 160A - BD01 |
| Zīmols | Siemens |
| Kategorijas |
Busbar Systems and Accessories
|
| Izcelsmes valsts* | CZ |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 9001 00 |
| Nominālais spriegums pie maiņstrāvas 50 Hz | 400 V |
| Nominālā strāva pie AC 50 Hz | 160 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4019169736510 |
| Krāsa | Pelēks |
| Platums | 25 mm |
| Augstums | 90 mm |
| Elastīgs | No |
| RAL numurs | 7035 |
| Vadu skaits (bez zemējuma) | 4 |
| Stabu skaits | 5 |
| Garums | 3000 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Atdalīšanas vienību skaits | 6 |