| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | BCM3000 |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC001765 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP21 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3660191303426 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3660191303426 |
| Krāsa | Sarkans |
| Platums | 95 mm |
| Augstums | 65 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Stabu skaits | 4 |
| Materiāls | Plastmasas |
| Ziņapmaiņas veids | Ugunsdzēsības signalizācija (sarkana) |
| Radio sistēma | No |
| Ar stikla disku | No |
| Ar papīra vāku | No |