| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | BC-RB-MI-IS-02-1/4-W-F |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002288 |
| Platums | 79 mm |
| Augstums | 135 mm |
| Dziļums | 85 mm |
| Slēdzams | No |
| Ar kontaktligzdu | No |
| Iespējama pagarināšana | No |
| Ar caurspīdīgu vāku | No |
| Aizsardzība pret pārspriegumu | No |
| Ar zvana transformatoru | No |
| Plīts grupa piemērota kā jaudas strāvas grupa | No |
| Piemērots datiem | No |
| Aizsardzības galvenais slēdzis | No |
| Ienākošā RCD aizsardzība | No |
| Aizsardzība augsta integritāte | No |
| Aizsardzība sadalīta slodze | No |
| Aizsardzības dubultā RCD | No |
| Ar skaitītāju | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9008790081606 |