| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | BC-RB-CS-IS2-9-2/26-W |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | CZ |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC002288 |
| Platums | 0.001 mm |
| Augstums | 0.001 mm |
| Dziļums | 0.001 mm |
| Slēdzams | No |
| Ar kontaktligzdu | No |
| Iespējama pagarināšana | No |
| Ar caurspīdīgu vāku | No |
| Aizsardzība pret pārspriegumu | No |
| Ar zvana transformatoru | No |
| Plīts grupa piemērota kā jaudas strāvas grupa | No |
| Piemērots datiem | No |
| Aizsardzības galvenais slēdzis | No |
| Ienākošā RCD aizsardzība | No |
| Aizsardzība augsta integritāte | No |
| Aizsardzība sadalīta slodze | No |
| Aizsardzības dubultā RCD | No |
| Ar skaitītāju | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015081946631 |