| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | BATTERY SET ZONE 2 6V/4 Ah (EXTERNAL) |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000357 |
| Nominālais spriegums | 6 V |
| Modelis | Citi |
| Jauda | 4 mAh |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217411977 |
| Izmēra norāde | Citi |
| IEC indikācija | Citi |
| Citas indikācijas | Citi |
| Plastmasas korpuss | Yes |
| Piemērots EX lietojumprogrammām | Yes |
| Piemērots ātrai lādētājam | No |
| Baterijas paka | Yes |